Budapest XXII. Kerület, Erdődülő

Terület242 m²

Szobák száma6 + 1 fél

Irányár

249 000 000 Ft


Egyéb tulajdonságok: tehermentes, külön étkező, külön wc, gardróbszoba, erkély, terasz, garázs, zárt autóbeálló


Eladó Családi ház

XXII. Kerület, Erdődülő, 242 m²-es, 2 generációs, családi ház, 6+1 félszobás

KÉTGENERÁCIÓS LUXUS OTTHON KIZÁRÓLAG NÁLUNK!

Megvételre kínálunk, Budapest 22. kerületében, a Szoborpark szomszédságában, egy 1500 m2-es teleken, 1990-ben épült, 242 m2-es lakóterülettel rendelkező családi házat.

A ház téglából épült, 2 évvel ezelőtt lett felújítva tető, perlites szigetelő vakolattal ellátottak a falai. A fűtésről egy kondenzációs kazán gondoskodik, a szobákban radiátorokkal, a többi helyiségben padlófűtéssel ellátva a feladatát. Az étkezőben található egy új hűtő-fűtő klíma is! A nyílászárók dupla rétegű fa thermó üvegek.
A kert szépen gondozott, önjáró fűnyíróval felszerelt. Található itt egy sütögetésre kialakított rész és egy jelenleg használaton kívüli halastó. A részbe fedett 30 m2-es teraszról élvezhetjük a kert szépségét, mely nappali kapcsolatos.

A kert hátsó részén található egy melléképület, amely egy 50 m2-es lakóterülettel rendelkező külön lakás, alatta 40 m2-es dupla beállásos garázs lehetőséggel. A házat akár külön bérbe is lehet adni, vagy kiváló választás vállalkozásnak, idősebb gyermeknek, vagy idős szülő lakhatásának megoldására is.

A ház belül minőségi burkolatokkal és beépített bútorokkal rendelkezik, melyek egyedileg a házba lettek tervezve és legyártva. A házat híres építesz tervezte és a berendezését is belsőépítész álmodta meg. A beépített bútorok a vételár részét képezik!

A földszint összesen 120,82 m2 garázzsal együtt, itt található a kertkapcsolatos nappali, melyben egy kandalló is helyet kapott, konyha + étkező, két hálószoba, két fürdőszoba és egy háztartási helyiség. A garázsból igény szerint, akár még egy hálószoba kialakítható! A nappali déli tájolású!

Az emelet összesen 85,42 m2, itt található a nappali, egy második számú konyha, két hálószoba, dolgozószoba, fürdőszoba, valamint egy erkély, mely a kertre néz.

A közelben iskola, óvoda, bevásárlási lehetőség és minden szükséges infrastruktúra megtalálható.

Tömegközlekedésre használhatjuk a Balatoni úton közlekedő sárga buszokat, vagy a Mementó parkban közlekedő BKV járatokat, mindkettő kb. 8 perc gyalog.

Irányára: 249.000.000 Ft

Hívjon akár hétvégén is, hogy megtaláljam álmai otthonát!


Elhelyezkedés: 1222, Budapest, XXII. Kerület (Budatétény - Erdődűlő), Erdődülő

Környezet: A közelben iskola, óvoda, bevásárlási lehetőség és minden szükséges infrastruktúra megtalálható.

Közlekedés: Tömegközlekedésre használhatjuk a Balatoni úton közlekedő sárga buszokat, vagy a Mementó parkban közlekedő BKV járatokat, mindkettő kb. 8 perc gyalog.


  • Alapterület 242 m²
  • Telekterület 1500 m²
  • Szobák száma 6
  • Félszobák száma 1
  • Szerkezet Tégla
  • Állapot
  • Belsőállapot Felújított / Újszerű
  • Tájolás DNY
  • Lakások / házrészek száma 3
  • Szintek száma 2
  • Generációk 2
  • Építés éve 1990
  • Szobák típusa Külön nyíló
  • Belmagasság 270 cm
  • Konyhák száma 2
  • Konyha típusa Étkezős
  • WC-k száma 2
  • Fürdőszoba szám 3
  • Födém típusa Vasbeton
  • Tető típusa Beton cserép
  • Tetőtér Beépített
  • Fűtés típusa Gázcirkó fűtés
  • Melegvíz típusa Cirkó
  • Nyílászárók típusa Fa
  • Közművek víz, villany, gáz, csatorna

Eladná ingatlanát?

Teljesen megértjük, hiszen az ingatlaneladás egy komoly döntés. Kérjen visszahívást, és mi kötöttségektől mentesen tájékoztatjuk Önt a legkedvezőbb lehetőségekről. Hozzáértő ingatlan tanácsadó kollégáink készséggel állnak rendelkezésére bármilyen kérdés kapcsán.

Kérem az ingyenes tanácsadást!

Ingatlan hírek

Ahol találkozhat velünk