Budapest X. Kerület, Fertő utca

Az ingatlan hirdetése már nem aktív, kérjük nézze meg a hasonló ingatlanokat a kínálatunkban!

Terület250 m²

Szobák száma0


Egyéb tulajdonságok: tehermentes, azonnal költözhető, zárt autóbeálló


Extrák: A csarnok 2000-ben fel lett újítva!

Kiadó Telephely

X. Kerület, Fertő utca, 250 m²-es, telephely, jó állapotú

X. Fertő utcában zárt területen kisebb egységekként megosztott, akár csak 20 NM is bérelhető 500 Ft/ nm áron! 1.emelet összes terület 250 nm-es raktár . 1 db 1 tonnás teher lift van. Női, férfi öltöző, WC, zuhany, konyha van. A csarnokot 2000-ben felújították. Új ablakok, radiátorok, fűtésrendszer lett. A fűtés gázkazánról történik. A villany és a víz fogyasztás is külön órákkal mérhetőek.

Kamionnal és teherautókkal jól megközelíthető. Gépkocsik számára a beállóhely biztosított. Az áru szállítás diszkrét és biztonságos! Az egész területen hasonló létesítmények vannak. Az utca ki van kamerázva. A területet este bezárják. Minimum egy évre bérelhető. Két havi kaució és egy havi bérleti díj szükséges.


Elhelyezkedés: 1107, Budapest, X. Kerület (Népliget), Fertő utca

Környezet: Raktár épületek. Ipari területek.


  • Alapterület 250 m²
  • Telekterület 180 m²
  • Szerkezet tégla
  • Állapot
  • Belsőállapot
  • Épület szintjeinek száma 2
  • Parkolás Ingatlanon belül megoldott
  • Felújítás éve 2007
  • Belmagasság 300 m
  • Közművek összközmű

Eladná ingatlanát?

Teljesen megértjük, hiszen az ingatlaneladás egy komoly döntés. Kérjen visszahívást, és mi kötöttségektől mentesen tájékoztatjuk Önt a legkedvezőbb lehetőségekről. Hozzáértő ingatlan tanácsadó kollégáink készséggel állnak rendelkezésére bármilyen kérdés kapcsán.

Kérem az ingyenes tanácsadást!

Ingatlan hírek

Ahol találkozhat velünk