Budapest IV. Kerület, Vécsey Károly utca

Alapterület213 m²

Telekterület647 m²

Szobák száma 3

Irányár

148 000 000 FT


Egyéb tulajdonságok: külön étkező, kamra, erkély (12 m²), terasz, pince, garázs, utcai parkolás


Extrák: Új nyílászárók, új gázkazán, vegyestüzelésű kazán, új bejárati ajtó, új víz- és villanyvezetékek, új radiátorok.


Eladó Családi ház

IV. Kerület, Vécsey Károly utca, 213 m²-es, 2 generációs, családi ház

Újpest - Kertváros legszebb részén, a gyönyörű Vécsey Károly utcában, zöld, családi házas övezetben eladó ez a kétgenerációs családi ház, rengeteg lehetőséggel!

Az ingatlan 647 m2-es telken helyezkedik el, előkertes, körbejárható ház! Bruttó 213 m2, nettó 191 m2-es többgenerációs családi ház!
Az ALSÓ SZINT bruttó 109 m2, ahol két lakás lett kialakítva:
- Megtalálható egy 70 m2-es, két szobás, teljesen felújított, szép állapotú lakás,
- valamint egy 40 m2-es, 1 szobás, összkomfortos, felújítandó állapotú garzonlakás.
A két ingatlan akár össze is nyitható, átalakítható!

A FESLŐ SZINT bruttó 105 m2, ahol elkezdődött egy 3. lakás kialakítsa. A képeken látható állapotban található. Teraszos, budai hegyekre néző, panorámás lakás, ahol amerikai konyhás nappali + 3 szoba, fürdőszoba kialakítható. (Ajtók, ablakok és sok egyéb már rendelkezésre áll az elkészítéséhez, teljes tervdokumentáció van hozzá.)

A házhoz 20 m2 PINCE tartozik, itt található a gépészet, a gázkazán és vegyestüzelésű kazán, valamint egy 200 literes meleg víz tároló. Ezek a tetőtéri lakást is ellátják. Tűzifa tároló is itt található.

Az eredetileg 60-as években épült ház az elmúlt 10 évben az alábbi felújításokon esett át:

- Nagyobbik, 70 m2-es lenti lakás teljeskörü felújítása: Fém biztonsági bejárati ajtó beszerelése, új fa termo nyílászárók beépítése (a két szoba kivételével), új beltéri ajtók, új víz- és villanyvezetékek, felújított konyha, felújított fürdőszoba, burkolatok cseréi mindenütt.
- Gépészeti felújítás, új gázkazán, új vegyes tüzelésű kazán, új radiátorok stb.
- 10 éve épült felső szint, térfal, gerendázat, Tondach agyagcserép,
- Klíma beszerelése

Az alsó és felső lakrész külön villanyórával rendelkezik!

Az udvar hátsó részén 18 m2-es felújítandó/bontandó állapotú garázs található.

Kiváló befektetési lehetőség, kialakítható 3 vagy 4 lakásos társasház, vagy két csodaszép, tágas lakássá alakítható. Értéknövelő befektetés, bárhogyan is alakítja leendő Tulajdonosa.

Kiemelten rendezett, csendes, kulturált, ősfás környezet!
A szomszédok és az infrastruktúra is kiváló, nagyon jól megközelíthető helyen található, ahonnan minden könnyen elérhető: iskolák, óvodák, közértek, buszmegállók, orvosi rendelők, számos bevásárlási- és szórakozási lehetőség adott a közvetlen közelben.

Ne maradjon le, hívjon még ma!


Elhelyezkedés: 1046, Budapest, IV. Kerület (Újpest-kertváros), Vécsey Károly utca

Környezet: Csendes, zöldövezeti, családi házas övezet, remek infrastruktúra, jó közlekedés.


  • Alapterület 213 m²
  • Telekterület 647 m²
  • Szobák száma 3
  • Szerkezet Tégla
  • Állapot
  • Belsőállapot
  • Tájolás É-D
  • Lakások / házrészek száma 3
  • Szintek száma 2
  • Fűtés költség (Átlag) 50 000 Ft / hónap
  • Generációk 2
  • Építés éve 1960
  • Felújítás éve 2016
  • Szobák típusa Külön nyíló
  • Belmagasság 280 cm
  • Konyhák száma 2
  • Konyha típusa Normál
  • WC-k száma 2
  • Fürdőszoba szám 2
  • Födém típusa Fa
  • Tető típusa Agyag cserép
  • Tetőtér Beépíthető
  • Fűtés típusa Vegyestüzelésű kazán
  • Melegvíz típusa Egyéb
  • Nyílászárók típusa Fa
  • Nyílászárók állapota
  • Közművek víz, villany, gáz, csatorna

Eladná ingatlanát?

Teljesen megértjük, hiszen az ingatlaneladás egy komoly döntés. Kérjen visszahívást, és mi kötöttségektől mentesen tájékoztatjuk Önt a legkedvezőbb lehetőségekről. Hozzáértő ingatlan tanácsadó kollégáink készséggel állnak rendelkezésére bármilyen kérdés kapcsán.

Kérem az ingyenes tanácsadást!

Ingatlan hírek

A funkció használatához be kell lépnie.

A funkció használatához be kell lépnie.

A funkció használatához be kell lépnie.