Budapest XVI. Kerület, Pálya utcai lakótelep

Az ingatlan hirdetése már nem aktív, kérjük nézze meg a hasonló ingatlanokat a kínálatunkban!

Terület80 m²

Szobák száma2 + 2 fél


Egyéb tulajdonságok: tehermentes, külön étkező, külön wc, francia erkély, utcai parkolás


Extrák: klíma


Eladó Társasházi lakás

XVI. Kerület, Pálya utcai lakótelep, 80 m²-es, 4. emeleti, társasházi lakás

XVI. Pálya utcai lakótelepen, Zugló szomszédságában megvásárlásra kínálok egy 4 emeletes ház 4. emeletén lévő 2+2 szobás, kiváló állapotú lakást.
A szobák egymásból és külön is nyílnak, a konyha mellett egy étkező kapott helyet, a zuhanyzós fürdőszoba a mellékhelyiségtől elkülönülten található. Három szoba franciaerkéllyel rendelkezik.
Az ablakok műanyagra lettek cserélve, mindegyik szúnyoghálóval és redőnnyel szerelt. A nyári meleget klíma enyhíti, a biztonságról új, 10 ponton záródó bejárati ajtó gondoskodik.
A fűtés és meleg víz ellátás házközponti, az átalány díj havonta fizetendő, amit negyed évente leolvasás alkalmával korrigálnak.

A fűtés elszámolása m2 alapon történik, nincs hőmennyiség mérő.
A közös költség 38290 forint, a közüzemi átalány díjakon kívül tartalmazza a házzal kapcsolatos fenntartási költséget, a szemét szállítást és a felújítási alapot is.
A ház 8 lakásos, egy emeleten 2 lakás található. A lépcsőház is fel lett újítva, az ablakok műanyagra lettek cserélve, a tető is 2 éve újra lett szigetelve és be lett csövezve, ezáltal a nap ereje rásegít a vízmelegítésre, így csökkent a felhasznált meleg víz díja.
A lakás szélső, de a ház keleti oldalát 25 cm szigeteléssel látták el, ezért egyáltalán nem hideg.
A földszinten a lakáshoz tartozik egy 6 m2-es saját zárható tároló.
A lakótömb egy nagy zöld bekerített udvart zár körbe, ahová a gyerekeket az itt lakók nyugodtan kiengedhetik, idegen nem tud bejutni.
A ház a lakótelep szélén helyezkedik el, családi házakra néz és örök panorámával rendelkezik.
A közelben a 131-es és 231-es buszok megállója, melyekkel az Örs vezér tere, illetve Rákospalota megközelíthető, vásárlási lehetőség, iskola, óvoda szintén megtalálható.
A házban nincsen lift, ezért inkább fiatalabbaknak ajánlom, és azoknak akik nem szeretnének felújítással foglalkozni, mert ebbe a lakásba csak be kell költözni. Megegyezés szerint akár bútorozottan is eladó.
A gyors birtokbavétel is megoldható, a lakás tehermentes.
További kérdéseivel, megtekintési szándékával kérem hívja a megadott telefonszámot a hét bármely napján.


Elhelyezkedés: 1161, Budapest, XVI. Kerület (Rákosszentmihály), Pálya utcai lakótelep, 4. emeleti

Környezet: Csendes, lakótelep szélén, családi házakra néz.

Közlekedés: 131, 231 busz


  • Alapterület 80 m²
  • Szobák száma 2
  • Félszobák száma 2
  • Szerkezet Panel
  • Állapot Kiváló
  • Társasház állapota
  • Tájolás dk
  • Lakások / házrészek száma 8
  • Társasház szintjei 4 emeletes
  • Közös költség (Fűtéssel) 38 230 Ft / hónap
  • Építés éve 1980
  • Felújítás éve 1995
  • Szobák típusa Egybe- és különnyíló
  • Belmagasság 280 cm
  • Konyhák száma 1
  • Konyha típusa Ablakos konyha
  • WC-k száma 1
  • Fürdőszoba szám 1
  • Födém típusa Vasbeton
  • Fűtés típusa Házközponti fűtés
  • Melegvíz típusa Központi
  • Nyílászárók típusa Műanyag

Eladná ingatlanát?

Teljesen megértjük, hiszen az ingatlaneladás egy komoly döntés. Kérjen visszahívást, és mi kötöttségektől mentesen tájékoztatjuk Önt a legkedvezőbb lehetőségekről. Hozzáértő ingatlan tanácsadó kollégáink készséggel állnak rendelkezésére bármilyen kérdés kapcsán.

Kérem az ingyenes tanácsadást!

Ingatlan hírek

Ahol találkozhat velünk