Budapest XIX. Kerület, Artúr utca

Terület46 m²

Szobák száma1

Bérleti díj

240 000 Ft +2 hónap kaució


Egyéb tulajdonságok: tehermentes, erkély (4 m²), utcai parkolás


Kiadó Társasházi lakás

XIX. Kerület, Artúr utca, 46 m²-es, 1. emeleti, társasházi lakás

Kispesten, a KÖKI Terminál és a M3 metró végállomása közelében, a kispesti piac mellett, az Artúr utcában kiadó egy 2023-ban épült 4 emeletes társasház, első emeletén egy 46 m²-es, 1 szobás, amerikai konyhás, erkélyes, klímás lakás!

Az ingatlanba lépve egy kényelmes előszobából szemben egy praktikus és esztétikus tolóajtóval nyílik a fürdőszoba és mellékhelyiség, balra továbbhaladva az egy légtérben kialakított amerikai konyha, étkező és a hálórész kialakítása található.

A lakás nyílászárói műanyag típusúak, állapotuk új, a helyiség mindenhol minőségi járólappal burkoltak. A fűtést és a meleg víz ellátását a mérhető házközponti fűtés szolgáltatja. Az ingatlan déli fekvésének köszönhetően szép világos.

Az ingatlan teljesen bútorozott és felszerelt, a beépített gépesített (villanytűzhely, hűtőgép, elszívó, mosogatógép) konyhabútor van.
A ház tiszta, rendezett, karbantartott. A ház előtt ingyenes a parkolás.

Bérleti díj: 240.000 Ft/ hó + rezsiköltség
Szerződéskötéskor 1 havi bérleti díj és 2 hónap kaució fizetése kötelező!

Az ingatlan környezete csendes, nyugodt, 500 méteres körzetben megtalálhatóak:
bölcsődék, óvodák, iskolák, körzeti orvosok, gyógyszertárak, éttermek, dohányboltok, fagyizók, pékségek, piac, posta. Szabadtéri tornapálya, sportpálya, kutyafuttató. A házak között körbekerített, új és felújított játszóterek minden korosztálynak.

Közelben több bevásárlóközpont: KÖKI, Shopmark, Spar, InterSpar, Lidl, Aldi, CBA, Pepco, DM, Tesco, Auchan, Jysk, Ikea, XXX Lutz, OBI, Brendon, Régió játék.

Az ingatlan kiváló infrastruktúrával rendelkezik, belvárostól kb. 15-20 percre, a KÖKI-terminál 3 percre távolságra.

Amennyiben felkeltette a hirdetés az érdeklődését kérem, hívjon fel és egyeztetünk egy időpontot az ingatlan megtekintésére!


Elhelyezkedés: 1191, Budapest, XIX. Kerület (Felső-Kispest), Artúr utca, 1. emeleti

Környezet: Az ingatlan környezete csendes, nyugodt, 500 méteres körzetben megtalálhatóak: bölcsődék, óvodák, iskolák, körzeti orvosok, gyógyszertárak, éttermek, dohányboltok, fagyizók, pékségek, piac, posta. Szabadtéri tornapálya, sportpálya, kutyafuttató. A házak között körbekerített, új és felújított játszóterek minden korosztálynak. Közelben több bevásárlóközpont: KÖKI, Shopmark, Spar, InterSpar, Lidl, Aldi, CBA, Pepco, DM, Tesco, Auchan, Jysk, Ikea, XXX Lutz, OBI, Brendon, Régió játék.

Közlekedés: Az ingatlan kiváló infrastruktúrával rendelkezik, belvárostól kb. 15-20 percre, a KÖKI-terminál 3 percre távolságra.


  • Alapterület 46 m²
  • Szobák száma 1
  • Lakcím bejelentés Megoldható
  • Bútorozott Teljesen
  • Gépesített Igen
  • Állat tartása Nem engedélyezett
  • Szerkezet Tégla új építésű
  • Állapot Kiváló
  • Társasház állapota Felújított / Újszerű
  • Tájolás D
  • Társasház szintjei 4 emeletes
  • Építés éve 2023
  • Belmagasság 270 cm
  • Konyhák száma 1
  • Konyha típusa Amerikai
  • WC-k száma 1
  • Fürdőszoba szám 1
  • Fűtés típusa Házközponti fűtés egyedi mérőórákkal
  • Melegvíz típusa Központi
  • Nyílászárók típusa Műanyag
  • Nyílászárók állapota kiváló

Eladná ingatlanát?

Teljesen megértjük, hiszen az ingatlaneladás egy komoly döntés. Kérjen visszahívást, és mi kötöttségektől mentesen tájékoztatjuk Önt a legkedvezőbb lehetőségekről. Hozzáértő ingatlan tanácsadó kollégáink készséggel állnak rendelkezésére bármilyen kérdés kapcsán.

Kérem az ingyenes tanácsadást!

Ingatlan hírek

Ahol találkozhat velünk