XI. Kerület, Sashegy utca, 53 m²-es, 2. emeleti, társasházi lakás
A XI. kerület frekventált terültén, Sashegy lábánál, eladó egy jó állapotú, téglaépítésű 53 m2-es, erkélyes, társasházi lakás. Elhelyezkedését tekintve a Budaörsi úton, a Villányi úttól pár lépésre található. A kilenc lakásos társasház második emeleti lakása, amely az egyik legideálisabb választás.
Az 53 m2-es belső terület felosztása a következőképpen alakul:
Wc = 1 m2,
előszoba = 3,2 m2
gardrób = 0,5 m2
spejz = 1 m2
konyha = 7,4 m2
fürdőszoba = 4,5 m2
kisszoba = 16 m2
hálószoba = 20 m2
+5 m2 erkély
+4 m2 saját pincerekesz az alapító okirat szerint
+ parkolóhely
A lakás a folyamatos karbantartásnak és felújításnak köszönhetően jó állapotnak örvend. A műszaki berendezéseket, külső nyílászárókat, a falakat, a konyhát, a szobákat, a kamrát az évek alatt tulajdonosa folyamatosan megújította.
Az előszoba épp felújítás alatt áll 90%-os készültséggel. A bejárati ajtót egy 80 kg-os NIVO típusú betörés ellen védett ajtóra cserélték.
A nagyszobában és a konyhában műanyag nyílászárók vannak.
Az egyedi fűtését egy klasszikus FÉG 10-es gáz cirkó végzi. A kémény bélelve van. A víz, csatorna, gáz, és elektromos bekötések hibátlanok. 380V (400V)-os 3 fázisú, 16A, nappali és 3 fázisú éjszakai áram bekötve. A nyári meleg hűtéséről egy Whirpool klíma gondoskodik, amely télen, ha szükséges, fűtésre is alkalmas. A konyhába most került beépítésre egy Electrolux indukciós főzőlap és elektromos sütő. A mosogató szekrény és a fali szekrények is újak. Belül az egész lakás körbejárható. A lépcsőház nagyon csendes. Kedvesek és közvetlenek a lakók, tulajdonosok. Autóval a közös tulajdonú udvari parkolóban lehet parkolni lakásonként kijelölt területen. Az udvaron található még egy zöld terület, amely igény szerint az egész család kikapcsolódásra ad teret (homokozó, hinta, sütögető). A lakáshoz még tartozik egy nagyobb és egy kisebb pince is.
Közlekedését tekintve talán az egyik legjobb a városban. A Móricz Zsigmond körtér és a Feneketlen tó csak néhány megálló villamossal. A házzal szemben a Sas hegy, mögötte pedig a Citadella érhető el akár gyalogosan is. Gyalogos távolságra: bölcsőde, óvoda, általános iskola, középiskola, főiskola, egyetem, uszoda, bevásárló központok, Allee, MOM-Park. 4 villamosmegállóra a Déli pályaudvar található.
Amennyiben Ön egy jó állapotú, kedvező árú lakást keres frekventált helyen, megtalálta. Várom megtisztelő hívását.
A ház tetején és oldalán is megtalálható reklámfelület a ház anyagi bevételét erősíti.
Tulajdoni viszony: 1/1
Per és tehermentes.
Elhelyezkedés: 1118, Budapest, XI. Kerület (Budaörsi út), Sashegy utca, 2. emeleti
Környezet: Központi, frekventált.
Közlekedés: Autó. Tömegközlekedés: busz, villamos.
- Alapterület 53 m²
- Szobák száma 2
- Szerkezet Tégla régi építésű
- Állapot Jó
- Társasház állapota Jó
- Társasház szintjei 3 emeletes
- Kertkapcsolat Osztatlan közös
- Szobák típusa Egybe- és különnyíló
- Belmagasság 260 cm
- Konyhák száma 1
- Konyha típusa Étkezős
- WC-k száma 1
- Fürdőszoba szám 1
- Fűtés típusa Gázcirkó fűtés
- Melegvíz típusa Villanybojler